Hanketta toteuttaa yhteistyössä Hämeen ammattikorkeakoulu, Turun ammattikorkeakoulu ja Turun yliopiston Brahea-keskus, joka koordinoi hanketta.

Lisätiedot: Leena Erälinna, projektipäällikkö, leena.eralinna[at]utu.fi, p. 040 684 7450

Yhteyshenkilöt:

Salon alue ja lähiseudut:

Maa- puutarha- ja hevostilat:

Leena Erälinna, TY:n Brahea-keskus, leena.eralinna[at]utu.fi,  p. 040 684 7450

Solja Kirsiaho, TuAMK,  solja.kirsiaho[at]edu.turkuamk.fi

Miia Kukko, TuAMK, miia.kukko[at]edu.turkuamk.fi

Muovinjalostus:

Liisa Lehtinen, TuAMK, liisa.lehtinen[at]turkuamk.fi

Juha Nurmio, TuAMK,  juha.nurmio[at]turkuamk.fi

Solja Kirsiaho, TuAMK,  solja.kirsiaho[at]edu.turkuamk.fi

Miia Kukko, TuAMK, miia.kukko[at]edu.turkuamk.fi

Hämeen alue:

Anne-Mari Järvenpää, projektipäällikkö HAMK, anne-mari.jarvenpaa[at]hamk.fi    p.0400 534 131

Puutarha ja maatilat:

Sirkka Jaakkola, HAMK biotalous, sirkka.jaakkola[at]hamk.fi

Hevostilat:

Ulla-Maija Knuutti, HAMK kestävä kehitys, ulla-maija.knuutti[at]hamk.fi

Sanna Hakkarainen, HAMK kestävä kehitys, sanna.hakkarainen[at]hamk.fi

Logistiikka:

Anne-Mari Järvenpää,  HAMK kestävä kehitys, anne-mari.jarvenpaa[at]hamk.fi

Sanna Hakkarainen, HAMK kestävä kehitys, sanna.hakkarainen[at]hamk.fi

Muovinjalostus:

Petri Fabrin, HAMK Ohutlevykeskus, petri.fabrin[at]hamk.fi